Inhoud

Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

(ingesteld bij besluit van 3-8-1998: zie tevens onder Binnenlandse Zaken)

Dr. A. Peper

PvdA

3- 8-1998

13- 3-2000

Mr. R.H.L.M. van Boxtel (a.i.)

D66

13- 3-2000

24- 3-2000

Mr. K.G. de Vries

PvdA

24- 3-2000

22- 7-2002

J.W. Remkes

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

J.W. Remkes

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

J.W. Remkes

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Mw. Dr. G. Ter Horst

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Mr. E.H.M. Hirsch Ballin

CDA

23-2-2010

14-10-2010

Mr. J.P.H. Donner

CDA

14-10-2010

16-12-2011

Mw. mr. drs. J.W.E. Spies

CDA

16-12-2011

05-11-2012

Dr. R.H.A. Plasterk

PvdA

05-11-2012

26-10-2017

Mw. drs. K.H. Ollongren

D66

26-10-2017

01-11-2019

R.W. Knops

CDA

01-11-2019

14-04-2020

Mw. drs. K.H. Ollongren

D66

14-04-2020

Scroll naar top