Inhoud

Kabinet De Meester

beëdigd

17- 8-1905

ontslag aangeboden

27-12-1907

reden aftreden

verwerping van de oorlogsbegroting.

afgetreden

12-2-1908

zittingsduur kabinet

909 dagen

Ministers

BtZ

Jhr. mr. D. A. W. van Tets van Goudriaan

J

Mr. E. E. van Raalte

BnZ

Mr. P. Rink

M

W. J. Cohen Stuart (17-8-1905 – 4-8-1907) Reden aftreden: geringe waardering voor zijn voorstellen in de Tweede Kamer.

J. Wentholt (5-8-1907 – 12-2-1908)

F

Mr. Th. H. de Meester

O

H. P. Staal (17-8-1905 – 8-4-1907) Reden aftreden: verwerping van de begroting door de Eerste Kamer.

W. F. ridder van Rappard (8-4-1907 – 11-2-1908)

WHN

Prof. dr. J. Kraus

Mr. J. D. Veegens (a.i.) (3-3-1906 ~ 14-7-1906)

LNH

Mr. J. D. Veegens (zie WHN)

K

Mr. D. Fock

Scroll naar top