Inhoud

Huidige partijvoorzitters

Huidige partijvoorzitters

Partij Voorzitter Vanaf
VVD Mw. C. van der Wal-Zeggelink 25 november 2017
PVV G. Wilders
CDA Mr. R.E.N. (Rutger) Ploum) 9 februari 2019
D66 Mw. A.-M. Spierings 6 oktober 2018
GroenLinks J. Postma (interim) 6 juni 2018
SP Jannie Visscher 14 december 2019
PvdA Mw. drs. N. Vedelaar 7 oktober 2017
ChristenUnie P. Adema 13 april 2013
Partij voor de Dieren S. Wolswinkel (op 15 oktober 2019
uit de partij gezet)
31 maart 2019
50PLUS G.D. Dales 26 mei 2018
SGP P.A. Zevenbergen 12 september 2018
DENK S. Öztürk
Forum voor Democratie Dr. Th.H.Ph. Baudet

 

Scroll naar top