Inhoud

Wederopbouw en Volkshuisvesting

(naamswijziging bij besluit van 28-2-1947; zie tevens onder Openbare Werken en Wederopbouw)

L. Neher

PvdA

28- 2-1947

1- 3-1948

Mr. J. in ’t Veld

PvdA

1- 3-1948

7- 8-1948

Mr. J. in ’t Veld

PvdA

7- 9-1948

15- 3-1951

Mr. J. in ’t Veld

PvdA

15- 3-1951

2- 9-1952

Ir. H.B.J. Witte

KVP

2- 9-1952

13-10-1956

Zie verder onder Volkshuisvesting en Bouwnijverheid.

Scroll naar top