Inhoud

Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer

(zie tevens Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening; Volksgezondheid en Milieuhygiëne)

Dr. P. Winsemius

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Drs. E.H.T.M. Nijpels

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

J.G.M. Alders

PvdA

7-11-1989

22- 8-1994

Mevr. M. de Boer

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Drs. J.P. Pronk

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

H.G.J. Kamp

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Mw.S.M. Dekker

VVD

27-5-2003

7-7-2006

Mw.S.M. Dekker

VVD

7-7-2006

21-9-2006

Dr. P. Winsemius

VVD

26-9-2006

22-2-2007

Mw. Prof. dr. J.M. Cramer

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Mw. J.C. Huizinga-Heringa

CU

23-2-2010

Scroll naar top