Inhoud

Directeuren wetenschappelijke bureaus CDA, PvdA, VVD

DA: Wetenschappelijk Instituut voor het CDA

Drs. A.M. Oostlander

11 oktober 1981

– juni 1989

Drs. C.J. Klop (wnd.)

juni 1989

– najaar 1990

Mr. J.J.A.M. van Gennip

najaar 1990

– 1 juli 1999

Dr. A. Klink

1 juli 1999

PvdA: Wiardi Beckman Stichting (WBS)

Mr. G.H. Slotemaker de Bruïne

5 februari 1946

– juli 1947

Vacature

juli 1947

– 24 januari 1948

Mr. dr. J. Barents

24 januari 1948

– 1 november 1948

Vacature

1 november 1948

– 15 januari 1949

Drs. J.M. den Uyl

15 januari 1949

– 31 december 1962

Vacature

1 januari 1963

– 1 maart 1964

Dr. C. de Galan

1 maart 1964

– 1 oktober 1967

Vacature

1 oktober 1967

– 1 april 1968

Drs. H. van Stiphout

1 april 1968

– 31 december 1974

Drs. W. Gortzak

1 januari 1975

– 31 januari 1981

Mr. M. Krop (wnd.)

31 januari 1981

– 1 november 1981

Dr. J.Th.J. van den Berg

1 november 1981

– 1 november 1989

Drs. P. Kalma

1 november 1989

VVD: Prof. mr. B.M. Teldersstichting

Vanaf de oprichting op 6 april 1954 functioneerde de Teldersstichting geruime tijd zonder directeur: het Curatorium benoemde een secretaris die met de dagelijkse leiding was belast. Eind 1968/begin 1969 werd voor het eerst een directeur aangesteld.

Mr. H.P. Talsma

eind 1968/begin 1969

– 17 november 1974

J.J. van Aartsen

18 november 1974

– 1 juni 1979

Vacature

1 juni 1979

– 1 december 1979

Dr. Ir. J.J.C. Voorhoeve

1 december 1979

– 1 oktober 1982

Dr. Ir. J.J.C. Voorhoeve (wnd.)

1 oktober 1982

– 1 maart 1983

Dr. K. Groenveld

1 maart 1983

Scroll naar top