Inhoud

Sociale Zaken

(ingesteld bij besluit van 8-6-1933; zie tevens onder Economische Zaken en Arbeid)

Dr. J. R. Slotemaker de Bruïne

CHU

12- 6-1933

31- 7-1935

Mr. M. Slingenberg

VDB

31- 7-1935

24- 6-1937

Mr. C. P. M. Romme

RKSP

24- 6-1937

25- 7-1939

Dr. ir. M . H. Damme

Lib.

25- 7-1939

10- 8-1939

Dr. J. van den Tempel

SDAP

10- 8-1939

3- 9-1940

Dr. J. van den Tempel

SDAP

3- 9-1940

27- 7-1941

Dr. J. van den Tempel

SDAP

27- 7-1941

23- 2-1945

Ir. F. C. M. Wijffels

RKSP

23- 2-1945

24- 6-1945

W. Drees

PvdA

24- 6-1945

3- 7-1946

W. Drees

PvdA

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. A. M. Joekes

PvdA

7- 8-1948

15- 3-1951

Mr. A. M. Joekes

PvdA

15- 3-1948

2- 9-1952

Zie verder onder Sociale Zaken en Volksgezondheid (naamswijziging bij besluit van 20-8-1951). Bij besluit van 6-7-1971 naam van het departement weer gewijzigd in Sociale Zaken.

Drs. J. Boersma ARP

6- 7-1971

20- 7-1972

Drs. J. Boersma ARP

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. J. Boersma ARP

11- 5-1973

19-12-1977

Dr. W. Albeda CDA

19-12-1977

11- 9-1981

Zie verder onder Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Scroll naar top