Inhoud

Volksgezondheid, Welzijn en Sport

(ingesteld bij besluit van 22-8-1994; zie tevens onder Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur)

 

Mevr. dr. E. Borst-Eilers

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. dr. E. Borst-Eilers

D66

3- 8-1998

22- 7-2002

Dr. E.J. Bomhoff

LPF

22- 7-2002

16-10-2002

Mr. A.J. de Geus

CDA

16-10-2002

27- 5-2003

Drs. J.F. Hoogervorst

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Drs. J.F. Hoogervorst

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Dr. A. Klink

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Mw. Drs. E.I. Schippers

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Mw. Drs. E.I. Schippers

VVD

05-11-2012

26-10-2017
H.M. de Jong CDA 26-10-2017
Scroll naar top