Inhoud

Defensie

M.R.H. Calmeijer

CHU

18- 6-1959

24- 7-1963

P.J.S. de Jong

KVP

25- 6-1959

24- 7-1963

A. van Es

ARP

14- 8-1963

14- 4-1965

J.C.E. Haex

CHU

14- 8-1963

14- 4-1965

W. den Toom

VVD

25-11-1963

14- 4-1965

A. van Es

ARP

14- 4-1965

22-11-1966

G.H.J.M. Peijnenburg

13- 5-1965

22-11-1966

J.J.F. Borghouts

KVP

12- 7-1965

5- 2-1966

H. Schaper

22- 6-1966

22-11-1966

A. van Es

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

G.H.J.M. Peijnenburg

22-11-1966

5- 4-1967

H. Schaper

22-11-1966

5- 4-1967

A. van Es

ARP

5- 4-1967

6- 7-1971

J.C.E. Haex

CHU

18- 4-1967

6- 7-1971

A.E.M. Duynstee

KVP

28- 4-1967

6- 7-1971

A. van Es

ARP

14- 7-1971

20- 7-1972

A. van Es

ARP

20- 7-1972

15- 9-1972

Mr. A. Stemerdink

PvdA

11- 5-1973

31-12-1976

Mr. J.A. Mommersteeg

KVP

11- 5-1973

28- 2-1974

C.J.L. van Lent

KVP

11- 3-1974

19-12-1977

C.J.L. van Lent

CDA

28-12-1977

11- 9-1981

Dr. W.F. van Eekelen

VVD

20- 1-1978

11- 9-1981

Mr. A. Stemerdink

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

J. van Houwelingen

CDA

14- 9-1981

29- 5-1982

J. van Houwelingen

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Ch. Schwietert

VVD

8-11-1982

11-11-1982

J. van Houwelingen

CDA

5-11-1982

14- 7-1986

Drs. W.K. Hoekzema

VVD

22-11-1982

14- 7-1986

J. van Houwelingen

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Mr. B.J.M. baron van Voorst tot Voorst

CDA

7-11-1989

1- 6-1993

A.B.M. Frinking

CDA

1- 6-1993

22- 8-1994

Drs. J.C. Gmelich Meijling

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

H.A.L. van Hoof

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

C. van der Knaap

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

C. van der Knaap

CDA

27- 5-2003

7-7-2006

C. van der Knaap

CDA

7-7-2006

22-2-2007

C. van der Knaap

CDA

22-2-2007

18-12-2007

Drs. J.G. de Vries

CDA

18-12-2007

14-05-2010

Scroll naar top