Inhoud

Vice-minister-president

 

Mr. A.A.M. Struycken

KVP

29-10-1956

22-12-1958

Mr. A.A.M. Struycken

KVP

22-12-1958

19- 5-1959

Drs. H.A. Korthals

VVD

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. B.W. Biesheuvel

ARP

24- 7-1963

14- 4-1965

Mr. B.W. Biesheuvel

ARP

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. ir. A. Vondeling

PvdA

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. J.E. de Quay

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Mr. B.W. Biesheuvel

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

Dr. H.J. Witteveen

VVD

5- 4-1967

6- 7-1971

Drs. J.A. Bakker

ARP

5- 4-1967

6- 7-1971

Mr. R.J. Nelissen

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. W.J. Geertsema

VVD

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. R.J. Nelissen

KVP

20- 7-1971

11- 5-1973

Mr. W.J. Geertsema

VVD

20- 7-1972

11- 5-1973

Mr. A.A.M. van Agt

KVP

11- 5-1973

7- 9-1977

H. Wiegel

VVD

19-12-1977

11- 9-1981

Drs. J.M. den Uyl

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Dr. J.C. Terlouw

D’66

11- 9-1981

29- 5-1982

Dr. J.C. Terlouw

D’66

29- 5-1982

4-11-1982

Drs. G.M.V. van Aardenne

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Dr. R.W. de Korte

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

W. Kok

PvdA

7-11-1989

22- 8-1994

Mr. H.A.F.M.O. van Mierlo

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

H.F. Dijkstal

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. dr. E. Borst-Eilers

D66

3- 8-1998

22- 7-2002

Mevr. A. Jorritsma-Lebbink

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Dr. E.J. Bomhoff

LPF

22- 7-2002

16-10-2002

J.W. Remkes

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

R.H. de Boer

LPF

16-10-2002

27- 5-2003

Drs. G. Zalm

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Mr. Th.C. de Graaf

D66

27- 5-2003

23-3-2005

Mr. L.J. Brinkhorst

D66

31-3-2005

3-7-2006

Drs. G. Zalm

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Drs. W.J. Bos

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Mr. A. Rouvoet

CU

22-2-2007

14-10-2010

Drs. M.J.M. Verhagen

CDA

14-10-2010

05-11-2012

Mr. dr. L.F. Asscher

PvdA

05-11-2012

26-10-2017
H.M. de Jonge CDA 26-10-2017
mw. drs. K.H. Ollongren D66 26-10-2017 01-11-2019
mw. drs. C.J. Schouten ChristenUnie 26-10-2017
drs. W. Koolmees D66 01-11-2019 14-05-2020
mw. drs. K.H. Ollongren D66 14-05-2020
Scroll naar top