Inhoud

Justitie

Mr. K. Wiersma

VVD

20- 4-1970

6- 7-1971

Mr. J.H. Grosheide

ARP

28- 7-1971

20- 7-1972

Mr. J.H. Grosheide

ARP

20- 7-1972

11- 5-1973

Mr. J.F. Glastra van Loon

D66

13- 6-1973

27- 5-1975

Mr. H. Zeevalking

D66

6- 6-1975

7- 9-1977

Mevr. mr. E.A. Haars

CDA

28-12-1977

11- 9-1981

Mr. M. Scheltema

D66

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. M. Scheltema

D66

29- 5-1982

4-11-1982

Mevr. V.N.M. Korte-van Hemel

CDA

8-11-1982

14- 7-1986

Mevr. V.N.M. Korte-van Hemel

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Mr. A. Kosto

PvdA

7-11-1989

28- 5-1994

Mevr. mr. E.M.A. Schmitz

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Mr. M.J. Cohen

PvdA

3- 8-1998

2- 1-2001

Mevr. mr. N.A. Kalsbeek-Jasperse

PvdA

2- 1-2001

22- 7-2002

Mw. Mr. N. Albayrak

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Scroll naar top