Inhoud

Buitenlandse Zaken

Mr. N.S. Blom

PvdA

14- 2-1950

15- 3-1951

Mr. N.S. Blom

PvdA

15- 3-1951

2- 9-1952

Dr. E.H. van der Beugel

PvdA

8- 1-1957

22-12-1958

Dr. H.R. van Houten

VVD

24- 8-1959

24- 7-1963

Mr. L. de Block

KVP

3- 9-1963

14- 4-1965

Dr. I.N.Th. Diepenhorst

CHU

28-11-1963

14- 4-1965

Mr. L. de Block

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Mr. M. van der Stoel

PvdA

22- 7-1965

22-11-1966

Mr. L. de Block

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

H.J. de Koster

VVD

12- 6-1967

6- 7-1971

Drs. T.E. Westerterp

KVP

17- 8-1971

20- 7-1972

Drs. T.E. Westerterp

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Dr. P.H. Kooijmans

ARP

11- 5-1973

19-12-1977

Mr. L.J. Brinkhorst

D66

11- 5-1973

7- 9-1977

Drs. D.F. van der Mei

CDA

28-12-1977

11- 9-1981

Mr. H. van den Broek

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. H. van den Broek

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Dr. W.F. van Eekelen

VVD

5-11-1982

14- 7-1986

Drs. P.R.H.M. van der Linden

CDA

14- 7-1986

9- 9-1988

Mr. B.J.M. baron van Voorst tot Voorst

CDA

27- 9-1988

7-11-1989

P. Dankert

PvdA

7-11-1989

15- 7-1994

Mr. M. Patijn

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Drs. D.A. Benschop

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

Mw. A.M.A. van Ardenne-Van der Hoeven

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. drs. A. Nicolaï

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. drs. A. Nicolaï

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Drs. F.C.G.M. Timmermans

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Dr. H.P.M. Knapen

CDA

14-10-2010

05-11-2012

Scroll naar top