Inhoud

Sociale Zaken en Volksgezondheid

(naamswijziging bij besluit van 20-8-1951; zie tevens onder Sociale Zaken)

J.G. Suurhoff

PvdA

2- 9-1952

13-10-1956

J.G. Suurhoff

PvdA

13-10-1956

22-12-1958

Dr. L.J.M. Beel (a.i.)

KVP

22-12-1958

19- 5-1959

Mr. dr. Ch.J.M.A. van Rooij

KVP

19- 5-1959

3- 7-1961

Mr. V.G.M. Marijnen (a.i.)

KVP

3- 7-1961

17- 7-1961

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

17- 7-1961

24- 7-1963

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

24- 7-1963

14- 4-1965

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

B. Roolvink

ARP

5- 4-1967

6- 7-1971

Zie verder onder Sociale Zaken; Volksgezondheid en Milieuhygiëne.

Scroll naar top