Inhoud

Buitenlandse Zaken

G. Graaf Schimmelpenninck

25- 3-1848

17- 5-1848

Mr. A.A. baron Bentinck tot Nijenhuis

17- 5-1848

21-11-1848

Mr. L.A. Lightenvelt

21-11-1848

l -l l-1849

Mr. H. van Sonsbeeck

1-11-1849

16-10-1852

Mr. J.P.P. baron van Zuylen van Nijevelt

16-10-1852

l9- 4-1853

Mr. F.A. baron van Hall

19- 4-1853

l- 7-1856

Jhr. mr. D.T. Gevers van Endegeest

1- 7-1856

18- 3-1858

Mr. J.K. baron van Goltstein

18- 3-1858

23- 2-1860

Mr. J.K. baron van Goltstein (t.w.)

23- 2-1860

8- 3-1860

Mr. J.P.J.A. graaf van Zuylen van Nijevelt

8- 3-1860

14- 1-1861

Mr. L.N. baron van der Goes van Dirxland

14- 1-1861

14- 3-1861

Mr. J.P.P. baron van Zuylen van Nijevelt

14- 3-1861

10-11-1861

Mr. M.P.H. Strens (t.w.)

10-11-1861

31- l-1862

Mr. A.J.L. baron Stratenus (t.w.)

31-1-1862

12- 3-1862

Jhr. mr. P. van der Maesen de Sombreff

12- 3-1862

2-l- 1864

W.J.C. ridder van Huyssen van Kattendijke (t.)

2-l- 1864

15- 3-1864

Mr. E.J.J.B. Cremers

15- 3-1864

10- 2-1866

Mr. E.J.J.B. Cremers

10- 2-1866

l- 6-1866

Mr. J.P.J.A. graaf van Zuylen van Nijevelt

l- 6-1866

4- 6-1868

J.J. van Mulken (t.)

4- 6-1868

8- 6-1868

Mr. T.M. Roest van Limburg (t.)

8- 6-1868

1- 9-1868

Mr. T.M. Roest van Limburg

1- 9-1868

12-12-1870

J.J. van Mulken (t.)

12-12-1870

4- 1-1871

J.J. van Mulken (t.)

4- 1-1871

18- 1-1872

Mr. J.L.H.A. baron Gericke van Herwijnen

18- 1-1872

6- 7-1872

Mr. J.L.H.A. baron Gericke van Herwijnen

6- 7-1872

27- 8-1874

Jhr. mr. P.J.A.M. van der Does de Willebois

27- 8-1874

3-11-1877

Mr. W. baron van Heeckeren van Kell

3-11-1877

20- 8-1879

Mr. C. Th. baron van Lynden van Sandenburg

20- 8-1879

15- 9-1881

Jhr. mr. W.F. Rochussen

15- 9-1881

23- 4-1883

Jhr. mr. P.J.A.M. van der Does de Willebois

23- 4-1883

1-11-1885

Mr. M.W. baron du Tour van Bellinchave (a.i.)

8-1885

l -l l-1885

Jhr. mr. A.P.C. van Karnebeek

l-ll-1885

21- 4-1888

Jhr. C. Hartsen

21- 4-1888

21- 8-1891

Mr. G. van Tienhoven

21- 8-1891

21- 3-1894

J.C. Jansen (a.i.)

21- 3-1894

9- 5-1894

Jhr. mr. J. Röell

9- 5-1894

27- 7-1897

Mr. W.H. de Beaufort

27- 7-1897

1- 8-1901

Mr. R. Melvil baron van Carnbee

1- 8-l901

9- 3-1905

A.G. Ellis (a.i.)

9- 3-1905

22- 4-1905

Jhr. mr. W.M. van Weede van Berencamp

22- 4-1905

7- 8-1905

A.G. Ellis (a.i.)

7- 8-1905

17- 8-1905

Jhr. mr. D.A.W. van Test van Goudriaan

17- 8-1905

12- 2-1908

Jhr. mr. R. de Marees van Swinderen

12- 2-1908

29- 8-1913

Mr. P.W.A. Cort van der Linden (a.i.)

29- 8-1913

27- 9-1913

Jhr. dr. J. Loudon

27- 9-1913

9- 9-1918

Jhr. mr. dr. H.A. van Karnebeek

Lib.

9- 9-1918

18- 9-1922

Jhr. mr. dr. H.A. van Karnebeek

Lib.

18- 9-1922

4- 8-1925

Jhr. mr. dr. H.A. van Karnebeek

Lib.

4- 8-1925

8- 3-1926

Jhr. mr. dr. H.A. van Karnebeek

Lib.

8- 3-1926

l- 4-1927

Jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland

CHU

1- 4-1927

10- 8-1929

Jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland

CHU

10- 8-1929

20- 4-1933

Jhr. mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck

RKSP

20- 4-1933

26- 5-1933

Jhr. mr. A.C.D. de Graeff

26- 5-1933

31- 7-1935

Jhr. mr. A.C.D. de Graeff

31- 7-1935

24- 6-1937

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

24- 6-1937

1-10-1937

Mr. J.A.N. Patijn

1-10-1937

25- 7-1939

Mr. J.A.N. Patijn

25- 7-1939

10- 8-1939

Mr. E.N. van Kleffens

10- 8-1939

3- 9-1940

Mr. E.N. van Kleffens

3- 9-1940

27- 7-1941

Mr. E.N. van Kleffens

27- 7-1941

23- 2-1945

Mr. E.N. van Kleffens

23- 2-1945

24- 6-1945

Mr. E.N. van Kleffens

24- 6-1945

1- 3-1946

Dr. J.H. van Royen

1- 3-1946

3- 7-1946

Mr. C.G.W.H. baron van Boetzelaer van Oosterhout

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. D.U. Stikker

VVD

7- 8-1948

15- 3-1951

Mr. D.U. Stikker

VVD

15- 3-1951

2- 9-1952

Mr. J.W. Beyen

2- 9-1952

13-10-1956

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

13-10-1956

22-12-1958

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

22-12-1958

19- 5-1959

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

24- 7-1963

14- 4-1965

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

5- 4-1967

6- 7-1971

Drs. W.K.N. Schmelzer

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Drs. W.K.N. Schmelzer

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Mr. M. van der Stoel

PvdA

11- 5-1973

19-12-1977

Dr. C.A. van der Klaauw

VVD

19-12-1977

11- 9-1981

Mr. M. van der Stoel

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. A.A.M. vanAgt

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Mr. H. van den Broek

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Mr. H. van den Broek

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Mr. H. van den Broek

CDA

7-11-1989

2- 1-1993

Dr. P.H. Kooijmans

CDA

2- 1-1993

22- 8-1994

Mr. H.A.F.M.O. van Mierlo

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

J.J. van Aartsen

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. J.G. de Hoop Scheffer

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. J.G. de Hoop Scheffer

CDA

27- 5-2003

3-12-2003

Dr. B.R. Bot

CDA

3-12-2003

7-7-2006

Dr. B.R. Bot

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Drs. M.J.M. Verhagen

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Dr. U. Rosenthal

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Drs. F.C.G.M. Timmermans

PvdA

05-11-2012

17-10-2014

Drs. A.G. Koenders

PvdA

17-10-2014

26-10-2017

Drs. H. Zijlstra

VVD 26-10-2017 13-02-2018
Drs. S.A. Blok VVD 07-03-2018
Scroll naar top