Inhoud

Volksgezondheid en Milieuhygiëne

(ingesteld bij besluit van 6-7-1971; zie tevens onder Sociale Zaken en Volksgezondheid)

Dr. L.B.J. Stuijt

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Dr. L.B.J. Stuijt

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Mevr. mr. I. Vorrink

PvdA

11- 5-1973

19-12-1977

Dr. L. Ginjaar

VVD

19-12-1977

11- 9-1981

Mevr. M.H.F.M. Gardeniers-Berendsen

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mevr. M.H.F.M. Gardeniers-Berendsen

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Departement opgeheven bij besluit van 4-11-1982.

Zie verder onder Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer; Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur.

Scroll naar top