Inhoud

Verkeer en Waterstaat

Het departement heette eerst alleen “Verkeer” (K.b. van 3-7-1946). “Waterstaat” volgde een half jaar later (K.b. van 28-2-1947) (zie tevens onder Verkeer en Energie)

Ir. H. Vos

PvdA

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. J.R.H. van Schaik (a.i.)

KVP

7- 8-1948

1-11-1948

Mr. D.G.W. Spitzen

1-11-1948

15- 3-1951

H.H. Wemmers

15- 3-1951

2- 9-1952

Mr. J. Algera

ARP

2- 9-1952

13-10-1956

Mr. J. Algera

ARP

13-10-1956

10-10-1958

Ir. H.B.J. Witte (a.i.)

KVP

10-10-1958

1-11-1958

Mr. J. van Aartsen

ARP

1-11-1958

22-12-1958

Mr. J. van Aartsen

ARP

22-12-1958

19- 5-1959

Drs. H.A. Korthals

VVD

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. J. van Aartsen

ARP

24- 7-1963

14- 4-1965

J.G. Suurhoff

PvdA

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. J.E. de Quay

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Drs. J.A. Bakker

ARP

5- 4-1967

6- 7-1971

Dr. W. Drees jr.

DS’70

6- 7-1971

20- 7-1972

Drs. B.J. Udink

CHU

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. T.E. Westerterp

KVP

11- 5-1973

19-12-1977

Ir. D.S. Tuijnman

VVD

19-12-1977

11- 9-1981

Mr. H.J. Zeevalking

D’66

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. H.J. Zeevalking

D’66

29- 5-1982

4-11-1982

Mevr. drs. N. Smit-Kroes

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Mevr. drs. N. Smit-Kroes

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

Mevr. J.R.H. Maij-Weggen

CDA

7-11-1989

15- 7-1994

Dr. J.E. Andriessen

CDA

15- 7-1994

22- 8-1994

Mevr. A. Jorritsma-Lebbink

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. T. Netelenbos-Koomen

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

R.H. de Boer

LPF

22- 7-2002

27- 5-2003

Mw. drs. K.M.H. Peijs

CDA

27-5-2003

7-7-2006

Mw. drs. K.M.H. Peijs

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Ir. C.M.P.S. Eurlings

CDA

22-2-2007

Scroll naar top