Inhoud

Waterstaat

(naamswijziging bij besluit van 7-9-1905; zie tevens Waterstaat, Handel en Nijverheid)

Mr. J.G.S. Bevers

12- 2-1908

5- 1-1909

A.S. Talma (a.i.)

7- 1-1909

21- 1-1909

Mr. L.H.W. Regout

21- 1-1909

29- 8-1913

Ir. C. Lely

29- 8-1913

9- 9-1918

Mr. M.W.F. Treub (bij verhindering van Ir. Lely)

30- 7-1914

A.A.H.W. König

RKSP

9- 9-1918

18- 9-1922

G.J. van Swaay

RKSP

18- 9-1922

4- 8-1925

Ir. M.C.E. Bongaerts

RKSP

4- 8-1925

8- 3-1926

Mr. H. van der Vegte

ARP

8- 3-1926

10- 8-1929

Mr. P.J. Reymer

RKSP

10- 8-1929

26- 5-1933

Ir. J.A. Kalff

Lib.

26- 5-1933

13- 1-1935

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

14- 1-1935

15- 3-1935

Jhr. ir. O.C.A. van Lidth de Jeude

Lib.

15- 3-1935

31- 7-1935

Jhr. ir. O.C.A. van Lidth de Jeude

Lib.

31- 7-1935

24- 6-1937

Mr. dr. ir. J.A.M. van Buuren

24- 6-1937

25- 7-1939

Jhr. ir. O.C.A. van Lidth de Jeude

Lib.

25- 7-1939

10- 8-1939

Ir. J.W. Albarda

SDAP

10- 8-1939

3- 9-1940

Ir. J.W. Albarda

SDAP

3- 9-1940

27- 7-1941

Ir. J.W. Albarda

SDAP

27- 7-1941

23- 2-1945

Ir. F.C.M. Wijffels (a.i.)

RKSP

23- 2-1945

4- 4-1945

Ir. Th.Ph. Tromp

Lib.

4- 4-1945

24- 6-1945

Zie verder onder Verkeer en Waterstaat.

Scroll naar top