Inhoud

Sociale Zaken en Werkgelegenheid

(zie tevens onder Sociale Zaken)

Mevr. drs. H. d’Ancona

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mevr. drs. C.I. Dales

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

L. de Graaf

CDA

5-11-1982

14- 7-1986

Mevr. mr. A. Kappeyne van de Cop-pello

VVD

8-11-1982

14- 7-1986

L. de Graaf

CDA

14- 7-1986

3- 2-1987

L. de Graaf

CDA

6- 5-1987

7-11-1989

Mevr. E. ter Veld

PvdA

7-11-1989

4- 6-1993

Drs. J. Wallage

PvdA

7- 6-1993

22- 8-1994

R.L.O. Linschoten

VVD

22- 8-1994

28- 6-1996

Mr. F.G.H. de Grave

VVD

2- 7-1996

3- 8-1998

Drs. J.F. Hoogervorst

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Mevr. mr. A.E. Verstand-Bogaert

D66

3- 8-1998

22- 7-2002

Drs. M. Rutte

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Mevr. R.R.P. Bijlhout

LPF

22- 7-2002

22- 7-2002

K.L. Phoa

LPF

9-9-2002

27- 5-2003

Drs. M. Rutte

VVD

27- 5-2003

17- 6-2004

H.A.L. van Hoof

VVD

17- 6-2004

7-7-2006

H.A.L. van Hoof

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Ing. A. Aboutaleb

PvdA

22-2-2007

12-12-2008

Mw. drs. J. Klijnsma

PvdA

18-12-2008

23-2-2010

Drs. P. de Krom

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Mw. drs. J. Klijnsma

PvdA

05-11-2012

26-10-2017
Mw. drs. T. van Ark VVD 26-10-2017 09-07-2020
B. van ’t Wout VVD 09-07-2020
Scroll naar top