Inhoud

Zonder portefeuille

 

Jhr. mr. E.F.M.J. Michiels van Verduynen

RKSP

31-12-1941

23- 2-1945

Raden Adipati Ario Soejono

9- 6-1942

5- 1-1943

Mr. J.A.W. Burger

SDAP

11- 8-1943

31- 5-1944

Jhr. Mr. E.F.M.J. Michiels van Verduynen

RKSP

23- 2-1945

24- 6-1945

Dr. J.H. van Royen

24- 6-1945

1- 3-1946

Mr. E.N. van Kleffens

1- 3-1946

3- 7-1946

Mr. E.N. van Kleffens

3- 7-1946

1- 7-1947

L. Götzen

10-11-1947

7- 8-1948

L. Götzen

7- 8-1948

15- 3-1951

Mr. J.R.H. van Schaik

KVP

7- 8-1948

15- 3-1951

Mr. F.G.C.J.M. Teulings

KVP

15- 3-1951

2- 9-1952

Dr. A.H.M. Albregts

KVP

15- 3-1951

2- 9-1952

A.C. de Bruijn

KVP

2- 9-1952

13-10-1956

Mr. J.M.A.H. Luns

KVP

2- 9-1952

13-10-1956

Mr. Th.H. Bot

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Mr. Th.H. Bot

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Drs. B.J. Udink

CHU

5- 4-1967

6- 7-1971

Dr. C. Boertien

ARP

6- 7-1971

20- 7-1972

Jhr. mr. M.L. de Brauw

DS’70

6- 7-1971

20- 7-1972

Dr. C. Boertien

ARP

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. J.P. Pronk

PvdA

11- 5-1973

19-12-1977

F.H.P. Trip

PPR

11- 5-1973

19-12-1977

Drs. M.W.J.M. Peynenburg

CDA

19-12-1977

1- 4-1979

Dr. J. de Koning

CDA

19-12-1977

11- 9-1981

Dr. L. Ginjaar (a.i.)

VVD

1- 4-1979

3- 5-1979

Dr. ir. A.A.Th.M. van Trier

CDA

3- 5-1979

11- 9-1981

Drs. C.P. van Dijk

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Drs. C.P. van Dijk

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Mevr. drs. E. Schoo

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Drs. P. Bukman

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Drs. J.P. Pronk

PvdA

7-11-1989

22- 8-1994

Drs. J.P. Pronk

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. mr. E.L. Herfkens

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. R.H.L.M. van Boxtel

D66

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. H.P.A. Nawijn

LPF

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. Th.C. de Graaf

D66

27– 5-2003

23-3-2005

Mw. drs. M.C.F. Verdonk

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Mw. A.M.A. van Ardenne-Van der Hoeven

CDA

27- 5-2003

7-7-2006

Mr. drs. A. Nicolaï

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Mw. drs. M.C.F. Verdonk

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Mw. A.M.A. van Ardenne-Van der Hoeven

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Mw. drs. C.P. Vogelaar

PvdA

22-2-2007

13-11-2008

Drs. A.G. Koenders

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Mr. A. Rouvoet

CU

22-2-2007

14-10-2010

Mr. E.E. van der Laan

PvdA

14-11-2008

23-2-2010

E. van Middelkoop

CU

23-2-2010

14-10-2010

Drs. G.B.M. Leers

CDA

14-10-2010

05-11-2012

Drs. E.M.J. Ploumen

PvdA

05-11-2012

26-10-2017

Drs. S.A. Blok (Wonen en Rijksdienst)

VVD

05-11-2012

27-01-2017

Mw. S.A.M. Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) D66 26-10-2017
Drs. S. Dekker (Rechtsbescherming) VVD 26-10-2017
Drs. A. Slob  (Basis- en Voortgezet Onderwijs en Media) ChristenUnie 26-10-2017
Mr. drs. B.J. Bruins (Medische Zorg) VVD 26-10-2017 19-03-2020
mw. drs. S. van Veldhoven-van der Meer (Milieu en Wonen) D66 01-11-2019 14-04-2020
drs. M.J. van Rijn (Medische Zorg) PvdA 23-03-2020 09-07-2020
drs. T. van Ark (Medische Zorg) VVD 09-07-2020
Scroll naar top