Inhoud

Veiligheid en Justitie

Zie voor voorafgaande jaren onder Justitie.

Mr. I.W. Opstelten

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Mr. I.W. Opstelten

VVD

05-11-2012

09-03-2015

Drs. S.A. Blok (a.i.)

VVD

09-03-2015

20-03-2015

Mr. G.A. van der Steur

VVD

20-03-2015

26-01-2017

Drs. S.A. Blok

VVD

27-01-2017

26-10-2017

Zie verder onder Justitie en Veiligheid.

Scroll naar top