Inhoud

Financiën

G. graaf Schimmelpenninck

25- 3-1848

17- 5-1848

P.A. Ossewaarde (t.w.)

17- 5-1848

3- 6-1848

Mr. P.P. van Bosse

3- 6-1848

21-11-1848

Mr. P.P. van Bosse

21-11-1848

1-11-1849

Mr. P.P. van Bosse

1-11-1849

19- 4-1853

E.C.U. van Doorn

19- 4-1853

5- 1-1854

Mr. F.A. baron van Hall (t.w.)

5- 1-1854

31- 3-1854

Dr. A. Vrolik

31- 3-1854

1- 7-1856

Dr. A. Vrolik

1- 7-1856

18- 3-1858

Mr. P.P. van Bosse

18- 3-1858

23- 2-1860

Mr. F.A. baron van Hall

23- 2-1860

23- 2-1861

Mr. J.S. Lotsy (t.)

23- 2-1861

14- 3-1861

Jhr. mr. J.G.H. van Tets van Goudriaan

14- 3-1861

31- 1-1862

G.H. Betz

31- 1-1862

27-11-1865

Mr. N. Olivier (t.)

27-11-1865

10- 2-1866

Mr. P.P. van Bosse

10- 2-1866

1- 6-1866

Mr. R.J. graaf Schimmelpenninck van Nijenhuis

1- 6-1866

4- 6-1868

Mr. P.P. van Bosse

4- 6-1868

4-10-1871

Mr. P. Blussé van Oud-Alblas

4- 1-1871

6- 7-1872

Mr. A. van Delden

6- 7-1872

27- 8-1874

Jhr. mr. J.J. van der Heim

27- 8-1874

3-11-1877

Mr. J.G. Gleichman

3-11-1877

20- 8-1879

Mr. S. Vissering

20- 8-1879

13- 6-1881

Mr. C.Th. baron van Lynden van Sandenburg (a.i.)

13- 6-1881

15- 9-1881

Mr. C.Th. baron van Lynden van Sanden-burg

15- 9-1881

23- 4-1883

W.J.L. Grobbée

23- 4-1883

4- 5-1885

J.C. Bloem

4 -5-1885

21- 4-1888

Jhr. mr. K.A. Godin de Beaufort

21- 4-1888

21- 8-1891

Mr. N.G. Pierson

21- 8-1891

9- 5-1894

Mr. J.P. Sprenger van Eyk

9- 5-1894

27- 7-1897

Mr. N.G. Pierson

27- 7-1897

1- 8-1901

Mr. J.J.I. Harte van Tecklenburg

1- 8-1901

17- 8-1905

Mr. Th. de Meester

17- 8-1905

12- 2-1908

Mr. M.J.C.M. Kolkman

12- 2-1908

29- 8-1913

A.E.J. Bertling

29- 8-1913

24-10-1914

Mr. M.W.F. Treub

24-10-1914

8- 2-1916

Mr. dr. A. van Gijn

8- 2-1916

22- 2-1917

Mr. M.W.F. Treub

22- 2-1917

9- 9-1918

Mr. S. de Vries Cz.

ARP

9- 9-1918

28- 7-1921

Jhr. mr. D.J. de Geer

CHU

28- 7-1921

18- 9-1922

Jhr. mr. D.J. de Geer

CHU

18- 9-1922

11- 8-1923

H. Colijn

ARP

11- 8-1923

4- 8-1925

H. Colijn

ARP

4- 8-1925

8- 3-1926

Jhr. mr. D.J. de Geer

CHU

8- 3-1926

10- 8-1929

Jhr. mr. D.J. de Geer

CHU

10- 8-1929

26- 5-1933

Mr. P.J. Oud

VDB

26- 5-1933

31- 7-1935

Mr. P.J. Oud

VDB

31- 7-1935

24- 6-1937

Mr. J.A. de Wilde

ARP

24- 6-1937

19- 5-1939

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

19- 5-1939

25- 7-1939

C.W. Bodenhausen

Lib.

25- 7-1939

10- 8-1939

Jhr. mr. D.J. de Geer

CHU

10- 8-1939

3- 9-1940

Ch.J.I.M. Welter (a.i.)

RKSP

3- 9-1940

27- 7-1941

Mr. M.P.L. Steenberghe (a.i.)

RKSP

27- 7-1941

17-11-1941

Ir. J.W. Albarda (a.i.)

SDAP

17-11-1941

12-1942

Ir. J. van den Broek

-12-1942

23- 2-1945

Dr. G.W.M. Huysmans

RKSP

23- 2-1945

24- 6-1945

Mr. P. Lieftinck

PvdA

24- 6-1945

3- 7-1946

Mr. P. Lieftinck

PvdA

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. P. Lieftinck

PvdA

7- 8-1948

15- 3-1951

Mr. P. Lieftinck

PvdA

15- 3-1951

1- 7-1952

Dr. W. Drees (a.i.)

PvdA

1- 7-1952

2- 9-1952

J. van de Krieft

PvdA

2 -9-1952

13-10-1956

H.J. Hofstra

PvdA

13-10-1956

22-12-1958

Dr. J. Zijlstra (a.i.)

ARP

22-12-1958

19- 5-1959

Dr. J. Zijlstra

ARP

19- 5-1959

24- 7-1963

Dr. H.J. Witteveen

VVD

24- 7-1963

14- 4-1965

Dr. ir. A. Vondeling

PvdA

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. J. Zijlstra

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

Dr. H.J. Witteveen

VVD

5- 4-1967

6- 7-1971

Mr. R.J. Nelissen

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. R.J. Nelissen

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Dr. W.F. Duijsenberg

PvdA

11- 5-1973

19-12-1977

Mr. F.H.J.J. Andriessen

CDA

19-12-1977

22- 2-1980

Drs. G.M.V. van Aardenne (a.i.)

VVD

22- 2-1980

5- 3-1980

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

CDA

5- 3-1980

11- 9-1981

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Dr. H.O.C.R. Ruding

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Dr. H.O.C.R. Ruding

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

W. Kok

PvdA

7-11-1989

22- 8-1994

Drs. G. Zalm

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Drs. G. Zalm

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Drs. J.F. Hoogervorst

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Drs. G. Zalm

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Drs. G. Zalm

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Drs. W.J. Bos

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Mr. drs. J.C. de Jager

CDA

23-02-2010

14-10-2010

Mr. drs. J.C. de Jager

CDA

14-10-2010

05-11-2012

Ir. J.R.V.A. Dijsselbloem

PvdA

05-11-2012

26-10-2017
Mr. W.B. Hoekstra CDA 26-10-2017
Scroll naar top