Inhoud

Verkeer en Waterstaat

E.G. Stijkel

VVD

15-10-1959

24- 7-1963

M.J. Keijzer

VVD

22-10-1963

14- 4-1965

Ir. S.A. Posthumus

PvdA

5- 5-1965

22-11-1966

Mr. L. de Block

KVP

26-11-1966

5- 4-1967

M.J. Keijzer

VVD

18- 4-1967

6- 7-1971

Dr. R.J.H. Kruisinga

CHU

28- 7-1971

20- 7-1972

Dr. R.J.H. Kruisinga

CHU

20- 7-1972

21- 3-1973

Dr. M.H.M. van Hulten

PPR

11- 5-1973

19-12-1977

Mevr. drs. N. Smit-Kroes

VVD

28-12-1977

11- 9-1981

J.C.Th. van der Doef

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Drs. J.F. Scherpenhuizen

VVD

8-11-1982

14- 7-1986

Mevr. drs. J.M. de Vries

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Mevr. drs. M.H. Schultz van Haegen- Maas Geesteranus

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Mevr. drs. M.H. Schultz van Haegen- Maas Geesteranus

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

Mevr. drs. M.H. Schultz van Haegen- Maas Geesteranus

VVD

7-7-2006

22-2-2207

Mw. J.C. Huizinga-Heringa

CU

22-2-2007

23-2-2010

Scroll naar top