Inhoud

Minister-president

Ir. W. Schermerhorn

werd lid PvdA

24- 6-1945

3- 7-1946

Dr. LJ.M. Beel

KVP

3- 7-1946

7- 8-1948

Dr. W. Drees

PvdA

7- 8-1948

15- 3-1951

Dr. W. Drees

PvdA

15- 3-1951

2- 9-1952

Dr. W. Drees

PvdA

2- 9-1952

13-10-1956

Dr. W. Drees

PvdA

13-10-1956

22-12-1958

Dr. LJ.M. Beel

KVP

22-12-1958

19- 5-1959

Dr. J.E. de Quay

KVP

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. V.G.M. Marijnen

KVP

24- 7-1963

14- 4-1965

Mr. J.M.L.Th.Cals

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Dr. J. Zijlstra

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

P.J.S. de Jong

KVP

5- 4-1967

6- 7-1971

Mr. B.W. Biesheuvel

ARP

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. B.W. Biesheuvel

ARP

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. J.M. den Uyl

PvdA

11- 5-1973

19-12-1977

Mr. A.A.M. van Agt

CDA

19-12-1977

11- 9-1981

Mr. A.A.M. van Agt

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. A.A.M. van Agt

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Drs. R.F.M. Lubbers

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Drs. R.F.M. Lubbers

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Drs. R.F.M. Lubbers

CDA

7-11-1989

22- 8-1994

W. Kok

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

W. Kok

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. dr. J.P. Balkenende

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. dr. J.P. Balkenende

CDA

27- 5-2003

07-07-2006

Mr.dr. J.P. Balkenende

CDA

7-7-2006

22-02-2007

Mr.dr. J.P. Balkenende

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Drs. M. Rutte

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Drs. M. Rutte

VVD

05-11-2012

26-10-2017

Drs. M. Rutte

VVD26

26-10-2017

Scroll naar top