Inhoud

Sociale Zaken

Mr. dr. A.A. van Rhijn

PvdA

14- 2-1950

15- 3-1951

Dr. P. Muntendam

1- 4-1950

15- 3-1951

Mr. dr. A.A. van Rhijn

PvdA

15- 3-1951

2- 9-1952

Dr. P. Muntendam

15- 3-1951

2- 9-1952

Zie verder onder Sociale Zaken en Volksgezondheid.

Ministerie van Sociale Zaken weer ingesteld bij besluit van 6-7-1971.

Mr. J.G. Rietkerk

VVD

28- 7-1971

20- 7-1972

Mr. J.G. Rietkerk

VVD

20- 7-1972

11- 5-1973

P.J.J. Mertens

KVP

11- 5-1973

19-12-1977

L. de Graaf

CDA

28-12-1977

9- 9-1981

Zie verder onder Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Scroll naar top