Inhoud

Economische Zaken

(naamswijziging bij besluit van 8-6-1933; zie tevens onder Economische Zaken en Arbeid)

Mr. T.J. Verschuur

RKSP

8- 6-1933

17- 4-1934

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

17- 4-1934

25- 6-1934

Mr. M.P.L. Steenberghe

RKSP

25- 6-1934

6- 6-1935

Dr. ir. H.C.J.H. Gelissen

RKSP

6- 6-1935

31- 7-1935

Dr. ir. H.C.J.H. Gelissen

RKSP

31- 7-1935

2- 9-1935

Departement gesplitst in de departementen van Handel, Nijverheid en Scheepvaart en Landbouw en Visserij.

Departement weer ingesteld bij besluit van 9-7-1937.

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

25- 7-1939

10- 8-1939

Mr. M.P.L. Steenberghe

RKSP

10- 8-1939

3- 9-1940

Departement gesplitst in de departementen Handel, Nijverheid en Scheepvaart en Landbouw en Visserij.

Departement weer ingesteld bij besluit van 3-7-1946.

Dr. G.W.M. Huysmans

KVP

3- 7-1946

14- 1-1948

S.L. Mansholt (a.i.)

PvdA

14- 1-1948

21- 1-1948

Dr. J.R.M. van den Brink

KVP

21- 1-1948

7- 8-1948

Dr. J.R.M. van den Brink

KVP

7- 8-1948

15- 3-1951

Dr. J.R.M. van den Brink

KVP

15- 3-1951

2- 9-1952

Dr. J. Zijlstra

ARP

2- 9-1952

13-10-1956

Dr. J. Zijlstra

ARP

13-10-1956

22-12-1958

Dr. J. Zijlstra

ARP

22-12-1958

19- 5-1959

Drs. J.W. de Pous

CHU

19- 5-1959

24- 7-1963

Dr. J.E. Andriessen

CHU

24- 7-1963

14- 4-1965

Drs. J.M. den Uyl

PvdA

14- 4-1965

22-11-1966

Drs. J.A. Bakker

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

Mr. L. de Block

KVP

5- 4-1967

7- 1-1970

P.J.S. de Jong (a.i.)

KVP

7- 1-1970

14- 1-1970

Mr. R.J. Nelissen

KVP

14- 1-1970

6- 7-1971

Mr. drs. H. Langman

VVD

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. drs. H. Langman

VVD

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. R.F.M. Lubbers

KVP

11- 5-1973

19-12-1977

Drs. G.M.V. van Aardenne

VVD

19-12-1977

11- 9-1981

Dr. J.C. Terlouw

D66

11- 9-1981

29- 5-1982

Dr. J.C. Terlouw

D66

29- 5-1982

4-11-1982

Drs. G.M.V. van Aardenne

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Drs. R.W. de Korte

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

Dr. J.E. Andriessen

CDA

7-11-1989

22- 8-1994

Dr. G.J. Wijers

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. A. Jorritsma-Lebbink

VVD

3- 8-1998

22-7-2002

Mr. H.Ph.J.B. Heinsbroek

LPF

22- 7-2002

16-10-2002

Drs. J.F. Hoogervorst

VVD

6-10-2002

27- 5-2003

Mr. L.J. Brinkhorst

D66

27- 5-2003

3-7-2206

Mr. Drs. J.G. Wijn

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Mw. M.J.A. van der Hoeven

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Zie verder onder Economische Zaken, Landbouw en Innovatie

Departement weer ingesteld op 5 november 2012

H.G.J. Kamp

VVD

05-11-2012

26-10-2017

Zie verder onder Economische Zaken en Klimaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Scroll naar top