Inhoud

Overzeese gebiedsdelen

(ingesteld bij besluit van 23-2-1945; zie tevens onder Koloniën)

Dr. Ir. J.L.J.M. Schmutzer

RKSP

23- 2-1945

24- 6-1945

Dr. J.H.A. Logemann (werd lid)

PvdA

24- 6-1945

3- 7-1946

Mr. J.A. Jonkman

PvdA

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. E.M.J.A. Sassen

KVP

7- 8-1948

14- 2-1949

Mr. J.H. van Maarseveen (a.i.)

KVP

14- 2-1949

15- 6-1949

Mr. J.H. van Maarseveen

KVP

15- 6-1949

24-12-1949

Zie verder onder Uniezaken en Overzeese Rijksdelen.

Scroll naar top