Inhoud

Landbouw en Visserij

(ingesteld bij besluit van 21-8-193 5; zie tevens onder Economische Zaken)

Mr. dr. L. N. Deckers

RKSP

2- 9-1935

24- 6-1937

Mr. M. P. L. Steenberghe (a.i.)

RKSP

24- 6-1937

15- 7-1937

Departement opgeheven bij besluit van 9-7- 1937 (zie onder Economische Zaken). Departement weer ingesteld bij besluit van 8-5-1940.

Mr. dr. A. A. van Rhijn

CHU

9- 5-1940

3- 9-1940

Mr. dr. A. A. van Rhijn

CHU

3- 9-1940

1- 5-1941

Mr. M. P. L. Steenberghe (a.i.)

RKSP

1- 5-1941

27- 7-1941

Mr. M. P. L. Steenberghe (a.i.)

RKSP

27- 7-1941

17-11-1941

Dr. J. van den Tempel (a.i.)

SDAP

17-11-1941

8- 1-1942

P. A. Kerstens

RKSP

8- 1-1942

31- 5-1944

Departement opgeheven bij besluit van 31-5-1944.

Zie verder Handel, Nijverheid en Landbouw; Scheepvaart en Visserij; Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening.

Departement weer ingesteld bij besluit van 19-5-1959.

Mr. V. G. M. Marijnen

KVP

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. B. W. Biesheuvel

ARP

24- 7-1963

14- 4-1965

Mr. B. W. Biesheuvel

ARP

14- 4-1965

22-11-1966

Mr. B. W. Biesheuvel

ARP

22-11-1966

5- 4-1967

Ir. P. J. Lardinois

KVP

5- 4-1967

6- 7-1971

Ir. P. J. Lardinois

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Ir. P. J. Lardinois

KVP

20- 7-1972

1- 1-1973

Drs. J. Boersma (a.i.)

ARP

1- 1-1973

11- 5-1973

Mr. T. Brouwer

KVP

11- 5- 1973

1-11-1973

Mr. A. P. J. M. M. van der Stee

KVP

1-11-1973

19-12-1977

Mr. A. P. J. M. M. van der Stee

CDA

19-12-1977

5- 3-1980

Ir. G. J. M. Braks

CDA

5- 3-1980

11- 9-1981

Drs. J. de Koning

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Drs. J. de Koning

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Ir. G. J. M. Braks

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Ir. G. J. M. Braks

CDA

14- 7-1986

7-11-1989

Zie verder onder Landbouw, Natuurbeheer en Visserij.

Scroll naar top