Inhoud

Economische Zaken

Mr. W.C.L. van der Grinten

KVP

25- 1-1949

15- 3-1951

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

8-10-1952

13-10-1956

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

13-10-1956

22-12-1958

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

22-12-1958

19- 5-1959

Dr. G.M.J. Veldkamp

KVP

19- 9-1959

17- 7-1961

Drs. F.J. Gijzels

KVP

14- 9-1961

24- 7-1963

Drs. J.A. Bakker

ARP

3- 9-1963

14- 4-1965

Drs. J.A. Bakker

ARP

14- 4-1965

22-11-1966

Drs. L.J.M. van Son

KVP

28-11-1966

5- 4-1967

Drs. L.J.M. van Son

KVP

18- 4-1967

6- 7-1971

Drs. J.J.M. Oostenbrink

KVP

17- 7-1971

20- 7-1972

Drs. J.J.M. Oostenbrink

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Th. M. Hazekamp

KVP

11- 5-1973

19-12-1977

Th. M. Hazekamp

CDA

28-12-1977

11- 9-1981

Mr. K.H. Beijen

VVD

9- 1-1978

11- 9-1981

Ir. W. Dik

D66

11- 9-1981

29- 5-1982

P.H. van Zeil

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Ir. W. Dik

D66

29- 5-1982

4-11-1982

P.H. van Zeil

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Mr. drs. F. Bolkestein

VVD

5-11-1982

14- 7-1986

P.H. van Zeil

CDA

5-11-1982

14- 7-1986

A.J. Evenhuis

VVD

14- 7-1986

29- 6-1989

Drs. E. Heerma

CDA

15- 7-1986

27-10-1986

Mevr. mr. Y.M.C.T. van Rooy

CDA

30-10-1986

7-11-1989

Drs. P. Bukman

CDA

7-11-1989

28- 9-1990

Mevr. mr. Y.M.C.T. van Rooy

CDA

28- 9-1990

22- 8-1994

Mevr. A. van Dok-van Weele

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Drs. G. Ybema

D66

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. drs. J.G. Wijn

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mw. ir. C.E.G. van Gennip MBA

CDA

27- 5-2003

7-7-2006

Mw. ir. C.E.G. van Gennip MBA

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Drs. F. Heemskerk

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Zie verder onder Economische Zaken, Landbouw en Innovatie. Departement weer ingesteld per 5 november 2012

Dr. J.C. Verdaas PvdA 05-11-2012 06-12-2012
Mw. S.A.M. Dijksma PvdA 18-12-2012 03-11-2015
Ir. M.H.P. van Dam PvdA 30-11-2015 01-09-2017

Zie verder onder Economische Zaken en Klimaat.

Scroll naar top