Inhoud

Justitie

Mr. D. Donker Curtius

25- 3-1848

21-11-1848

Mr. D. Donker Curtius

21-11-1848

4- 6-1849

Jhr. mr. H.L. Wichers

4- 6-1849

25- 8-1849

Mr. L.A. Lightenvelt (t.w.)

25- 8-1849

1-11-1849

Mr. J.T.H. Nedermeijer ridder van Rosenthal

1-11-1849

15- 7-1852

Mr. M.P.H. Strens

15- 7-1852

19- 4-1853

Mr. D. Donker Curtius

19- 4-1853

1- 7-1856

Mr. J.J.L. van Brugghen

1- 7-1856

18- 3-1858

Mr. C.H.B. Boot

18- 3-1858

23- 2-1860

Mr. J.A. Mutsaers (t.)

23- 2-1860

9- 3-1860

Mr. M.H. Godefroi

9- 3-1860

14- 3-1861

Mr. M.H. Godefroi

14- 3-1861

31- 1-1862

Mr. N. Olivier

31- 1-1862

10- 2-1866

Mr. C.J . Pické

10- 2-1866

1- 6-1866

Mr. E.J.H. Borret

1- 6-1866

10-11-1867

Mr. J. Heemskerk Azn. (t.w.)

10-11-1867

4- 1-1868

Mr. W. Wintgens

4- 1-1868

4- 6-1868

Mr. F.G.R.H. van Lilaar

4- 6-1868

4- 1-1871

Mr. J.A. Jolles

4- 1-1871

6- 7-1872

Mr. G. de Vries Azn.

6- 7-1872

27- 8-1874

Mr. C.Th. baron van Lynden van Sandenburg

27- 8-1874

3-11-1877

Mr. H.J. Smidt

3-11-1877

20- 8-1879

Mr. A.E.J. Modderman

20- 8-1879

23- 4-1883

Mr. M.W. baron du Tour van Bellinchave

23- 4-1883

21- 4-1888

Jhr. mr. G.L.M.H. Ruys de Beerenbrouck

21- 4-1888

21- 8-1891

Mr. H.J. Smidt

21- 8-1891

9- 5-1894

Mr. W. van der Kaay

9- 5-1894

27- 7-1897

Mr. P.W.A. Cort van der Linden

27- 7-1897

1- 8-1901

Mr. J.A. Loeff

1 -8-1901

17- 8-1905

Mr. E.E. van Raalte

17- 8-1905

12- 2-1908

Mr. A .P.L. Nelissen

12- 2-1908

11- 5-1910

Mr. Th. Heemskerk(w.)

12- 2-1910

11- 5-1910

Mr. Th. Heemskerk (a.i.)

11- 5-1910

7- 6-1910

Mr. E.R.H. Regout

7- 6-1910

18- 1-1913

Mr. Th. Heemskerk(w.)

7- 1-1913

18- 1-1913

Mr. Th. Heemskerk (a.i.)

18- 1-1913

29- 8-1913

Mr. B. Ort

29- 8-1913

9- 9-1918

Mr. Th. Heemskerk

ARP

9- 9-1918

18- 9-1922

Mr. Th. Heemskerk

ARP

18- 9-1922

4- 8-1925

Mr. J. Schokking

CHU

4- 8-1925

8- 3-1926

Mr. dr. J. Donner

ARP

8- 3-1926

10- 8-1929

Mr. dr. J. Donner

ARP

10- 8-1929

26- 5-1933

Mr. J.R.H. van Schaik

RKSP

26- 5-1933

31- 7-1935

Mr. J.R.H. van Schaik

RKSP

31- 7-1935

24- 6-1937

Mr. C.M.J.F. Goseling

RKSP

24- 6-1937

25- 7-1939

Mr. J.A. de Visser

CHU

25- 7-1939

10- 8-1939

Dr. P.S . Gerbrandy

ARP

10- 8-1939

3- 9-1940

Dr. P.S. Gerbrandy

ARP

3- 9-1940

27- 7-1941

Dr. P.S. Gerbrandy

ARP

27- 7-1941

21- 2-1942

Mr. J.R.M. van Angeren

RKSP

21- 2-1942

11- 7-1944

Dr. G.J. van Heuven Goedhart

11- 7-1944

23- 2-1945

Dr. P.S. Gerbrandy (a.i.)

ARP

23- 2-1945

24- 6-1945

Mr. H.A.M.T. van Kolfschoten

KVP

24- 6-1945

3- 7-1946

Mr. J.H. van Maarseveen

KVP

3- 7-1946

7- 8-1948

Mr. Th.R.J. Wijers

KVP

7- 8-1948

15- 5-1950

Mr. J.H. van Maarseveen (a.i.)

KVP

15- 5-1950

10- 7-1950

Mr. A.A.M. Struycken

KVP

10- 7-1950

15- 3-1951

Mr. H. Mulderije

CHU

15- 3-1951

2- 9-1952

Mr. L.A. Donker

PvdA

2- 9-1952

4- 2-1956

Dr. L.J.M. Beel (a.i.)

KVP

4- 2-1956

15- 2-1956

Mr. J.C. van Oven

PvdA

15- 2-1956

13-10-1956

Dr. I. Samkalden

PvdA

13-10-1956

22-12-1958

Mr. A.A.M. Struycken (a.i.)

KP

22-12-1958

19- 5-1959

Mr. A.C.W. Beerman

CHU

19- 5-1959

24- 7-1963

Mr. Y. Scholten

CHU

24- 7-1963

14- 4-1965

Dr. I. Samkalden

PvdA

14- 4-1965

22-11-1966

Mr. A.A.M. Struycken

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Mr. C.H.F. Polak

VVD

5- 4-1967

6- 7-1971

Mr. A.A.M. van Agt

KVP

6- 7-1971

20- 7-1972

Mr. A.A.M. van Agt

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

Mr. A.A.M. van Agt

KVP

11- 5-1973

7- 9-1977

Mr. dr. W.F. de Gaay Fortman (a.i.)

ARP

7- 9-1977

19-12-1977

Mr. J. de Ruiter

CDA

19-12-1977

11- 9-1981

Mr. J. de Ruiter

CDA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. J. de Ruiter

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Mr. F. Korthals Altes

VVD

4-11-1982

14- 7-1986

Mr. F. Korthals Altes

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

Mr. E.H.M. Hirsch Ballin

CDA

7-11-1989

27- 5-1994

Mr. A. Kosto

PvdA

28- 5-1994

22- 8-1994

Mevr. mr. W. Sorgdrager

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

Mr. A.H. Korthals

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. J.P.H. Donner

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. J.P.H. Donner

CDA

27- 5-2003

7-7-2006

Mr. J.P.H. Donner

CDA

7-7-2006

21-9-2006

Mr. E.H.M. Hirsch Ballin

CDA

22-9-2006

22-2-2007

Mr. E.H.M. Hirsch Ballin

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Zie verder onder Veiligheid en Justitie.

Scroll naar top