Inhoud

Defensie

(ingesteld bij besluit van 1-9-1928; zie tevens onder Oorlog; Marine)

J.M.J.H. Lambooy

RKSP

1- 9-1928

10- 8-1929

Mr. dr. L.N. Deckers

RKSP

10- 8-1929

26- 5-1933

Mr. dr. L.N. Deckers

RKSP

26- 5-1933

31- 7-1935

Mr. dr. L.N. Deckers

RKSP

31- 7-1935

2- 9-1935

Dr. H. Colijn (a.i.)

ARP

2- 9-1935

24- 6-1937

Dr. J.J.C. van Dijk

ARP

24- 6-1937

25- 7-1939

Dr. J.J.C. van Dijk

ARP

25- 7-1939

10- 8-1939

A.Q.H. Dijxhoorn

10- 8-1939

3- 9-1940

A.Q.H. Dijxhoorn

3- 9-1940

12- 6-1941

H. van Boeyen (a.i.)

CHU

12- 6-1941

27- 7-1941

Departement gesplitst in departementen van Oorlog en Marine.

Departement weer ingesteld bij K.B. van 19-5-1959.

S.J. van den Bergh

VVD

19- 5-1959

1- 8-1959

Dr. J.E. de Quay (a.i.)

KVP

1- 8-1959

4- 9-1959

Ir. S.H. Visser

VVD

4- 9-1959

24- 7-1963

P.J.S. de Jong

KVP

24- 7-1963

14- 4-1965

P.J.S. de Jong

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

P.J.S. de Jong

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

W. den Toom

VVD

5- 4-1967

6- 7-1971

H.J. de Koster

VVD

6- 7-1971

20- 7-1972

H.J. de Koster

VVD

20- 7-1972

11- 5-1973

Ir. H. Vredeling

PvdA

11 – 5-1973

31-12-1976

Mr. A . Stemerdink

PvdA

1- 1-1977

19-12-1977

Dr. R.J.H. Kruisinga

CDA

19-12-1977

3- 3-1978

Drs. J. de Koning (a.i.)

CDA

3- 3-1978

8- 3-1978

Mr. W. Scholten

CDA

8- 3-1978

25- 8-1980

Drs. P.R.B. de Geus

CDA

25- 8-1980

11- 9-1981

Mr. H.A.F.M.O. van Mierlo

D’66

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. H.A.F.M.O. van Mierlo

D’66

29- 5-1982

4-11-1982

Mr. J. de Ruiter

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Dr. W.F. van Eekelen

VVD

14- 7-1986

6- 9-1988

Drs. P. Bukman (a.i.)

CDA

6- 9-1988

24- 9-1988

Mr. drs. F. Bolkenstein

VVD

24- 9-1988

7-11 -1989

A.L. ter Beek

PvdA

7-11-1989

6- 2-1991

Drs. J.P. Pronk (a.i.)

PvdA

6- 2-1991

3- 3-1991

A.L. ter Beek

PvdA

3- 3-1991

22- 8-1994

Dr. ir. J.J.C. Voorhoeve

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Mr. F.G.H. de Grave

VVD

3- 8-1998

22- 7-2002

Mr. A.H. Korthals

VVD

22- 7-2002

12-12-2002

H.G.J. Kamp

VVD

12-12-2002

27- 5-2003

H.G.J. Kamp

VVD

27- 5-2003

7-7-2006

H.G.J. Kamp

VVD

7-7-2006

22-2-2007

E. van Middelkoop

CU

22-2-2007

14-10-2010

Drs. J.S.J. Hillen

CDA

14-10-2010

05-11-2012

Mw. J.A. Hennis-Plasschaert

VVD

05-11-2012

03-10-2017
Dr. K.H.D.M. Dijkhoff VVD 04-10-2017 26-10-2017
Drs. A.Th.B. Bijleveld-Schouten CDA 26-10-2017
Scroll naar top