Inhoud

Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening

(naamswijziging bij besluit van 14-4-1965; zie ook Volkshuisvesting en Bouwnijverheid)

Drs. P.C.W.M. Bogaers

KVP

14- 4-1965

22-11-1966

Ir. H.B.J. Witte

KVP

22-11-1966

5- 4-1967

Ir. W.F. Schut

ARP

5- 4-1967

6- 7-1971

Drs. B.J. Udink

CHU

6- 7-1971

20- 7-1972

Drs. B.J. Udink

CHU

20- 7-1972

11- 5-1973

Drs. J.P.A. Gruijters

D’66

11- 5-1973

19-12-1977

Jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland

CDA

19-12-1977

1- 9-1981

Ir. D.S. Tuijnman

VVD

1- 9-1981

11- 9-1981

Drs. M.P.A. van Dam

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Drs. E. Nypels

D66

29- 5-1982

4-11-1982

Zie verder onder Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer.

Scroll naar top