Inhoud

Sociale Zaken en Werkgelegenheid

(naamswijziging bij besluit van 11-4-1981; zie tevens onder Sociale Zaken)

 

Drs. J.M. den Uyl

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

L. de Graaf

CDA

29- 5-1982

4-11-1982

Drs. J. de Koning

CDA

4-11-1982

14- 7-1986

Drs. J. de Koning

CDA

14- 7-1986

3- 2-1987

L. de Graaf

CDA

3- 2-1987

6- 5-1987

Drs. J. de Koning

CDA

6- 5-1987

1-11-1989

Dr. B. de Vries

CDA

7-11-1989

22- 8-1994

Drs. A.P.W. Melkert

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Mr. K.G. de Vries

PvdA

3- 8-1998

24- 3-2000

Dr. W.A.F.G. Vermeend

PvdA

24- 3-2000

22- 7-2002

Mr. A.J. de Geus

CDA

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. A.J. de Geus

CDA

27- 5-2003

7-7-2006

Mr. A.J. de Geus

CDA

7-7-2006

22-2-2007

Mr. J.P.H. Donner

CDA

22-2-2007

14-10-2010

H.G.J. Kamp

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Mr. dr. L.F. Asscher

PvdA

05-11-2012

26-10-2017
Drs. W. Koolmees D66 26-10-2017
Scroll naar top