Inhoud

Handel, Nijverheid en Scheepvaart

(naamswijziging bij besluit van 21-8-1935; zie tevens onder Economische Zaken)

Dr. ir. H.C.J.H. Gelissen

RKSP

2- 9-1935

24- 6-1937

Mr. M.P.L. Steenberghe

RKSP

24- 6-1937

25- 7-1939

Departement opgegaan in Economische Zaken.

Departement weer ingesteld bij besluit van 8-5-1940.

Mr. M.P.L. Steenberghe

RKSP

3- 9-1940

27- 7-1941

Mr. M.P.L. Steenberghe

RKSP

27- 7-1941

17-11-1941

Dr. J. van den Tempel (a.i.)

SDAP

17-11-1941

8- 1-1942

P.A. Kerstens

RKSP

8- 1-1942

31- 5-1944

Zie verder onder Handel, Nijverheid en Landbouw; Scheepvaart en Visserij.

Scroll naar top