Inhoud

Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

(zie ook Onderwijs en Wetenschappen), tot 1 oktober 2003 heette het departement: “Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen”

 

A. Nuis

D66

22- 8-1994

3- 8-1998

Mevr. T. Netelenbos

D66

22- 8-1994

3 8-1998

Mevr. drs. K.Y.I.J Adelmund

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

Dr. F. van der Ploeg

PvdA

3- 8-1998

22- 7-2002

Mevr. drs. A.D.S.M. Nijs MBA

VVD

22- 7-2002

27- 5-2003

Mevr. drs. C.H.J. van Leeuwen

LPF

22- 7-2002

27- 5-2003

Mevr. drs. A.D.S.M. Nijs MBA

VVD

27- 5-2003

9- 6-2004

Mevr. mr. M.C. van der Laan

D66

27-5-2003

3-7-2006

Drs. M. Rutte

VVD

17-6-2004

7-7-2006

Mr. drs. B.J. Bruins

VVD

7-7-2006

22-2-2007

Mw. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

CDA

22-2-2007

14-10-2010

Mw. S.A.M. Dijksma

PvdA

22-2-2007

23-2-2010

Drs. H. Zijlstra

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Drs. S. Dekker

PvdA

05-11-12012

26-10-2017
Scroll naar top