Inhoud

Landbouw, Natuurbeheer en Visserij

Zie voor eerdere ministers: Landbouw en Visserij.

Ir. G.J.M. Braks

CDA

7-11-1989

28- 9-1990

Drs. P. Bukman

CDA

28- 9-1990

22- 8-1994

J.J. van Aartsen

VVD

22- 8-1994

3- 8-1998

Drs. H.H. Apotheker

D66

3- 8-1998

7- 6-1999

Mr. L.J. Brinkhorst

D66

8- 6-1999

22- 7-2002

Dr. C.P. Veerman

CDA

22- 7-2002

1- 7-2003

Zie verder onder: Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Scroll naar top