Inhoud

Volksgezondheid en Milieuhygiëne

(zie ook Sociale Zaken en Volksgezondheid)

J.P.M. Hendriks

KVP

11- 5-1973

19-12-1977

Mevr. mr. E. Veder-Smit

VVD

4- 1-1978

11- 9-1981

Mevr. mr. J.J. Lambers-Hacquebard

D66

11- 9-1981

29- 5-1982

Mevr. mr. J.J. Lambers-Hacquebard

D66

29- 5-1982

4-11-1982

Zie verder onder Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur; Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer.

Scroll naar top