Inhoud

Financiën

 

Dr. W.H. van den Berge

1- 2-1953

13-10-1956

Dr. W.H. van den Berge

27- 5-1959

24- 7-1963

Dr. W.H. van den Berge

24- 7-1963

14- 4-1965

Dr. W.L.G.S. Hoefnagels

KVP

31- 5-1965

22-11-1966

Dr. F.H.M. Grapperhaus

KVP

10- 5-1967

6- 7-1971

Mr. W. Scholten

CHU

14- 7-1971

20- 7-1972

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

KVP

14- 7-1971

20- 7-1972

Mr. W. Scholten

CHU

20- 7-1972

11- 5-1973

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

KVP

20- 7-1972

11- 5-1973

A. de Goede

D66

11- 5-1973

19-12-1977

Mr. A.P.J.M.M. van der Stee

KVP

11- 5-1973

1-11-1973

Drs. M.J. van Rooijen

KVP

21-12-1973

14-10-1977

Mr. A. Nooteboom

CDA

28-12-1977

22- 2-1980

Drs. M.J.J. van Amelsvoort

CDA

16- 4-1980

9- 9-1981

J.C. Kombrink

PvdA

11- 9-1981

29- 5-1982

Mr. H.E. Koning

VVD

5-11-1982

14- 7-1986

Mr. H.E. Koning

VVD

14- 7-1986

7-11-1989

Drs. M.J.J. van Amelsvoort

CDA

7-11-1989

22- 8-1994

Dr. W.A.F.G. Vermeend

PvdA

22- 8-1994

3- 8-1998

Dr. W.A.F.G. Vermeend

PvdA

3- 8-1998

24- 3-2000

Dr. W.J. Bos

PvdA

24- 3-2000

22- 7-2002

Drs. S.R.A. van Eijck

LPF

22- 7-2002

27- 5-2003

Mr. drs. J.G. Wijn

CDA

27-5-2003

7-7-2006

Mr. drs. J.C. de Jager

CDA

22-2-2007

23-2-2010

Mr. drs. F.H.H. Weekers

VVD

14-10-2010

05-11-2012

Mr. drs. F.H.H. Weekers

VVD

05-11-2012

30-01-2014

Ir. E.D. Wiebes MBA

VVD

04-02-2014

26-10-2017
Drs. M. Snel D66 26-10-2017 17-12-2019
Drs. A.C. van Huffelen D66 19-01-2020
Dr. J.A. Vijlbrief D66 19-01-2020
Scroll naar top